Зокрема, цим юним українцям уже виповнилося 14 років, тому це їх перший паспорт громадянина України. Вручення відбулося на Михайлівській площі у Києві.

Дивіться також Робимо це непублічно, – у зверненні Зеленський анонсував потужні міжнародні рішення

Зеленський вручив паспорти дітям українських героїв

Володимир Зеленський вручив паспорти громадянина України 16 юним українцям, які досягли 14-річного віку. Серед них діти українських захисників, які продовжують звільняти Україну від російських загарбників, діти героїв, які віддали свої життя за нашу державу і юнаки, які були змушені покинути свій дім через загрозу життю з боку окупантів.

Зеленський вручив паспорти юним українцям / Фото Офісу Президента

Сам Зеленський зазначив, що це діти народу, який не зламати, а також діти України, яка переможе.

Життя завжди перемагає. Сьогодні мав честь вручити паспорт громадянина України хлопцям і дівчатам, які є поколінням, заради якого ми боремось,
– сказав він.

16 молодих українців отримали паспорти з рук Зеленського / Відео з телеграм-каналу Володимира Зеленського

Наостанок президент наголосив, що дуже вірить у покоління нових українців. Він запевнив, що Україна обов'язково переможе росіян у цій війні.

Зеленський провів урочистості на честь Дня державності

  • Володимир Зеленський у День державності 28 липня звернувся до українців з Михайлівської площі. Він наголосив, що це свято українці вдруге відзначають в умовах повномасштабної війни.
  • Президент наголосив, що державність стає найвищою жертвою життям, яке наші Герої віддають заради всіх нас. Він підкреслив, що зараз для нас перемогти – це визначити національний шлях на покоління вперед.
  • Глава держави також запевнив, що Україну та весь наш народ не здолати навіть попри втому. За його словами, зло завжди програє, а наш народ обов'язково переможе.
  • Президент також вручив державні нагороди українським захисникам. Зокрема, зірки Героїв України та інші цінні нагороди нашої держави.