Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю німецьким журналістам.

До теми Зброя, вступ до ЄС, трибунал для Росії: що Європа наобіцяла українцям у Брюсселі

"Українці не пробачать Путіну. Та й більшість країн світу вже давно списали нинішнє російське керівництво з рахунків. Це нагадує мені кінець Гітлера, коли він програв світову війну, але продовжував бомбити Лондон. Він робив це, хоча й не був дурним", – сказав президент.

Росіян не зупинять кордони чи океани

Зеленський наголосив, що між українцями та росіянами величезна історична та світоглядна прірва. За словами президента, віддзеркаленням світогляду диктатора Путіна є зруйновані території, зневага до міжнародного права та прав людини, зневага до всього живого. Український лідер зазначив, що Путіну байдуже, скільки росіян ще загинуть у війні, оскільки йому потрібно зберегти посаду.

Путіна неможливо зупинити, бо він дракон, який мусить їсти. Щоб задовольнити його апетит, ви даєте йому одну країну за іншою або, принаймні, їхні частини, – заявив Зеленський.

Він вважає, що росіяни не зважають на кордони. Окупантів не зупинять навіть океани. Зеленський розповів, що після 24 лютого щодня розмовляв із європейськими лідерами й просив зателефонувати Путіну, щоб попросити зупинити війська.

"Якщо всі знали, що Путін збирається вдертися, чому не ввели санкції? Це просто смішно, коли всі публічно виступають на наш захист і при цьому хочуть обійти санкції й не підтримувати зброєю. Я бачу в цьому брудну політику: ви знаєте, що Росія історично програє цю війну, але ви все одно відмовляєтеся допомогти Україні на випадок, якщо є 1%, що Росія все-таки переможе", – додав Зеленський.

Окупанти продовжують наступ: останні новини

  • Генштаб ЗСУ розповів, що 10 лютого ворог продовжив наступ на лінії Сватове-Кремінна. Українським захисникам вдалося відбити атаку росіян біля Стельмахівки. Це за 15 кілометрів на захід від Сватового.
  • Крім цього, ворог атакує Бахмут. Росіяни хотіли прорвати лінію оборони на північний схід від Бахмута, що поблизу Федорівки; на північ від Бахмута, біля Красної Гори й Парасковіївки; на захід від Бахмута, що поблизу Іванівського та Часового Яру.
  • Українським військовим також вдалося відбити наступи біля Авдіївки та вздовж західної околиці Донецька.