Зеленський заявив, що про це раніше говорили під час телефонних розмов. Про це президент розповів під час невеликої зустрічі з журналістами в Українському домі в Вашингтоні.

До теми У непостійно-сонячній атмосфері, – Зеленський детально розповів, як і про що говорив із Байденом

Зеленський пояснив, що не спілкувався з Байденом про візит в Україну

Чесно скажу, що згадав про це після зустрічі вже, що потрібно було проговорити більш детально щодо візиту президента США,
– запевнив Президент України.

Він також зізнався, що варто було б проговорити це питання детальніше. Однак перед тим про візит комунікували команди президентів. Однак Зеленський запевнив, що він думає, що президент приїде в Україну.

Володимир Зеленський розповів про зустріч з Джо Байденом: дивіться відео

Коротко про візит Зеленського у США та зустріч з Джо Байденом

  • Володимир Зеленський прибув у Штати 31 серпня. У цей же день він зустрівся з главою Світового банку Малпассом, міністеркою енергетики США Дженніфер Гренхольм, презентував План трансформації України.
  • 1 вересня у Білому домі відбулась зустріч Зеленського та Байдена. Президенти спочатку зробили кілька заяв для журналістів, а згодом дві години спілкувались особисто.
  • Після цього опублікували спільну заяву щодо стратегічного партнерства США та України. Зокрема країни узгодили протидію агресії Росії, діяльність у космосі, реформування судової системи, енергетичну безпеку. Детальніше про результати зустрічі читайте тут.