Раніше житель Івано-Франківської області через суд вимагав визнати опитування Зеленського незаконним. Однак ОАСК відхилив позов. Про це мовиться у рішенні суду.

Важливо 75 мільйонів тільки на польовий етап, – ОПОРА порахувала вартість опитування Зеленського

"Суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим і недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачеві у його задоволенні", – заявили у постанові.

Таке рішення суд пояснив тим, що обов’язковою умовою надання правового захисту є наявність реального порушення прав людини на момент звернення.

Оголошення будь-яким суб'єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінено як дію, яка порушує право позивача,
– додали у суді.

Цікаво Інтерв'ю Зеленського українським телеканалам: головні тези президента

П'ять питань Володимира Зеленського: головне

Раніше президент Зеленський анонсував проведення всеукраїнського опитування під час місцевих виборів. Відтак 25 жовтня українці зможуть відповісти на 5 додаткових питань. За словами Зеленського, вони стосуватимуться того, що "найбільше хвилює українців".

5 запитань опитування:

  1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?
  5. Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

Володимир Зеленський під час інтерв'ю заявив, що всеукраїнське опитування матиме дуже важливе значення. Проте юридичних наслідків у його результатів бути не може.

5 питань від Зеленського
5 питань від Зеленського / Інфографіка 24 каналу