Президент наголосив на важливості опору окупантам. Про це глава держави заявив під час вечірнього звернення до українців, повідомляє 24 канал.

Зауважте Готується важливе рішення ЄС, – Зеленський звернувся до українців

Звернення Зеленського до тих, хто живе в окупації

Володимир Зеленський також відзначив, що важливо демонструвати колаборантам, що після зради держави та співпраці з російськими окупантами, життя у них нема. Президент відзначив, що опір українців змусить окупантів бачити несприйняття загарбників, а це допоможе швидше відновити мир.

Вдячний кожному й кожній, хто не здається. Хто протестує. Хто ігнорує окупантів і демонструє тим маргіналам, які стали колаборантами, що в них немає майбутнього. Що сильнішим буде наш опір зараз, то більше несприйняття будуть бачити окупанти, то швидше нормальне життя повернеться на нашу землю,
– наголосив Зеленський.

Нагадаємо, що Херсонщина та частина районів Запорізької області зараз перебувають під окупацією росіян. На окупованих територіях загарбники готуються до псевдореферендумів, зокрема в Херсонській області. Володимир Зеленський напередодні наголосив, що створення квазіреспубліки на території Херсонщини є однією з двох причин, через яку Україна може відмовитися від переговорів з Росією. Іншою причиною є захисники Маріуполя – якщо Росія посміє їх знищити, перемовини припинять.

Вечірнє звернення Зеленського: дивіться відео