Глава держави зазначив, що сьогодні – день нашої вдячності. Саме такий сенс у 6 грудня. і так буде назавжди.

Цікаво У США відверто відповіли, чи мають достатньо озброєння для України

Українці відзначатимуть День ЗСУ словами та сльозами вдячності

Президент наголосив, що тепер українці відзначатимуть День Збройних Сил України словами, відчуттям та сльозами вдячності. Він впевнений, що мільйони разів сьогодні в Україні прозвучало або просто подумалося саме так – "дякую":

  • воїнам нашої армії й усіх формувань сил оборони України,
  • батькам наших воїнів, які виховали справді переможців,
  • всім лікарям і медичним сестричкам, які рятують поранених героїв,
  • кожному, хто зміцнює оборону й забезпечує українських воїнів усім необхідним.

Коли в державі День Збройних Сил за своїм сенсом є святом вдячності, таку державу, я впевнений, неможливо здолати й неможливо зламати. І сьогодні ми всі це точно бачимо і ще раз побачили,
– заявив Зеленський.

Він додав, що ЗСУ боронять Україну від російських окупантів 8 років і вже 286 днів. Тисячі людей віддали свої життя, щоб настав той день, коли на нашій землі не залишиться жодного загарбника й коли всі українці знову будуть вільними.

"Я прошу вас зараз ушанувати хвилиною мовчання пам'ять кожного, пам'ять кожної, хто загинув на полях бою заради нашої держави, заради України, й чиє життя стало частиною героїчної історії сміливості України", – закликав глава держави.

Дивіться звернення Володимира Зеленського

До теми Скільки грошей уряд виділив на війну за 9 місяців

Президент провів день з бійцями

Зеленський розповів, що для нього було честю провести сьогоднішній день разом з українськими захисниками й захисницями.

  • Вранці він був на Донеччині, де подякував бійцям, які боронять Україну на найбільш небезпечних і відповідальних напрямках. Зокрема, тим, хто б'ється на Сватівському, Бахмутському, Авдіївському та інших напрямках у Донецькій та Луганській областях. Глава держави вручив воїнам державні нагороди й відзнаки.
  • Також президент був сьогодні на Харківщині, де подякував лікарям, які рятують незламних українських бійців. Він також вручив нагороди бійцям, які брали участь у звільненні регіону і які продовжують виганяти окупантів з України.

Сьогодні нам вдалося повернути додому ще 60 воїнів, які були в російському полоні. Ми продовжимо повертати наших і звільнимо всіх,
– зазначив Зеленський.

Президент записав своє вечірнє звернення в Маріїнському палаці. Туди також прибули герої, рідні воїнів, а також командири й представники бойових бригад і підрозділів, які щойно прибули з фронту й знову повертаються на передову.

"Туди, де справді гаряче. Туди, де вони справді борються за нашу свободу, за нашу незалежність, за наших дітей. І я хочу сказати всім присутнім саме те, що сьогодні у серці, впевнений, кожного українця: я дякую вам!" – наголосив глава держави.

Він заявив, що дякує абсолютно всім солдатам, матросам, сержантам, старшинам, офіцерам, героям, генералам і їхнім батькам.

"Я бажаю всім вам одного – перемоги! Усім нам. Ви заслуговуєте! Весь наш народ заслуговує. Всі наші батьки, наші діти заслуговують. Наша держава й історія заслуговують. Нарешті здобути перемогу. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!" – підсумував президент.