Глава держави зазначив, що сьогодні ще один санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор, повідомляє 24 Канал.

Цікаво Чи можуть у Білорусі відбутися події, як на Бєлгородщині: оцінка ГУР

Проти низки поплічників путінської агресії запровадили санкції

Президент зазначив, що загалом санкції запровадили проти 220 компаній і 51 фізичної особи.

Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями. Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі,
– зауважив Зеленський.

За його словами, Україна крок за кроком збирає повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано.

"Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу. Коли Росія починала цю агресію, там дивилися на світ як на себе в дзеркало. Там думали, що нібито всі у світі такі ж цинічні та нібито так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя", – заявив український лідер.

Він додав, що кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє.

"Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі. Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – ще більш масштабні", – наголосив глава держави.

Дивіться звернення Володимира Зеленського

Зауважте Мобілізація як покарання: у Міноборони прокоментували скандальні випадки вручення повісток

Зеленський подякував партнерам

За підсумками тижня президент подякував:

  • Японії за новий санкційний пакет проти Росії та нову безпекову допомогу, адже це те, що реально рятує життя,
  • Фінляндії за новий оборонний пакет для України,
  • Німеччині за передачу нашій державі чергової партії різних оборонних засобів, які посилять захист України від російського терору, зокрема й захист неба,
  • Канаді за готовність зміцнювати своє лідерство в підтримці України,
  • Ісландії за допомогу захисту й людям України.

"Наступний тиждень теж зробимо сильним із погляду нашої співпраці з партнерами. Жодного тижня не втрачаємо", – наголосив український лідер.

Варто прочитати Загроза для НАТО після поразки зросте, – начальник штабу ВПС Британії попередив про помсту Росії

Президент відзначив військових

Глава держави, як завжди, подякував українським воїнам, кожному й кожній, хто особливо відзначився на тижні:

  • На Бахмутському напрямку – 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді за активні дії, які є саме тим, що потрібно, а також славетній 93-й окремій механізованій бригаді "Холодний Яр" за стійкість і сміливість;
  • На Лиманському напрямку – 81-й окремій аеромобільній бригаді за результативність у знищенні ворога, ОСУВ "Таврія", 35-й і 36-й окремим бригадам морської піхоти, 55-й окремій артилерійській бригаді, 59-й окремій мотопіхотній бригаді й десантникам "Сімдесятдевʼятки".

"Я дякую всім вам! Як завжди – міцні, як завжди – ви дуже ефективні! Слава всім, хто захищає нашу державу! Слава всім, хто допомагає! Слава Україні!" – підсумував Зеленський.