Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

До теми "Великі втрати" серед російських добровольців: у розвідці прокоментували заяви окупантів

Росія контролює Білорусь

Черняк зауважив, що зараз Білорусь – абсолютно підконтрольна Росії, підконтрольна спецслужбам і наводнена російською агентурою.

Наскільки там можливе повстання? Білорусь поки що не бере активної участі у війні. У Білорусі немає сотень тисяч загиблих, тому як тільки вони з'являться, я думаю, що якісь певні процеси розпочнуться й у Білорусі,
– зауважив представник ГУР.

Раніше прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що Росія втрутиться, якщо у Білорусі почнеться народне збройне повстання з метою повалення режиму самопроголошеного президента Білорусі Алєксандра Лукашенка.

Зокрема, до нього готуються в Польщі. Генерал і колишній заступник міністра оборони Вальдемар Скшипчак заявив, що дуже важливо, аби країна "не проспала цей момент". На його думку, білоруський народ охоче підтримає повстання, яке можуть розпочати озброєні білоруси, котрі сьогодні воюють в Україні проти російських окупантів.

Цікаво Зайшли на 42 квадратні кілометри, – російські добровольці про успіхи й роль українців в операції

"Звільнення" Бєлгородської області: коротко

  • Спільними зусиллями РДК і легіон "Свобода Росії" 22 травня увійшли на територію Бєлгородської області. Російські добровольці оголосили про "звільнення" від путінського режиму.
  • Всього за 2 дні бійці змогли просунутися вглиб регіону на 42 кілометри. 24 травня вони залишили територію Росії.
  • У результаті місії двоє людей загинули, а ще десять – зазнали поранень. Операція показала, що кордони Росії – не захищені. Варто зазначити, що Україна не брала участі в діях російських добровольців.
  • Речник ГУР МО Андрій Юсов повідомив, що тепер окупантам у Бєлгородській області стали необхідними власні війська. Тому Росія має намір перекинути підрозділи з тимчасово захоплених українських територій у межі свого кордону.