Глава держави заявив, що цей тиждень значно посилив нашу державу і наших людей. Завтра на Україну також чекають важливі новини, повідомляє 24 Канал.

Зауважте Путін підписав указ про призов в армію 130 тисяч росіян

Президент прозвітував за день

Зеленський зазначив, що цей день був емоційним.

Почав його із заходів у Бабиному Яру. 82-гі роковини масових розстрілів євреїв нацистами в Бабиному Яру. Лише за кілька тих днів вересня 41-го року були вбиті понад 30 тисяч людей. Загалом у Бабиному Яру за час нацистської окупації були вбиті близько 100 тисяч людей. Євреї, також роми, українці. Представники інших народів,
– зауважив український лідер.

Він додав, що дуже важливо берегти пам'ять про ці жертви й про те зло, яке здійснило Голокост, було розбите й покаране.

"Україна береже таку пам'ять. "Ніколи знову!" для нас, для України, для всього цивілізованого світу – це не порожні слова. І так завжди буде. Дуже символічно, що саме сьогодні я зустрівся з нашими українськими вчителями – тими, від кого, власне, залежить збереження історичної пам'яті та багато в чому людяності. Цієї неділі Україна відзначатиме День вчителя – день працівників і працівниць освіти", – заявив глава держави.

Дивіться звернення Володимира Зеленського: відео

Він подякував сьогодні всім українським учителям, вихователям, викладачам, наставникам, тобто усім, хто виконує одну з найпочесніших місій у житті, – навчає дітей того, що необхідно, аби не змарнувати свою долю та бути міцним на життєвому шляху.

"Але навчання – це завжди більше, ніж здобуття знань і навичок та опанування професії. Це й характер, його сила. Це чіткість розмежування між добром і злом, яка приходить, коли вивчаєш людську культуру. Освіта готує і налагоджує моральний компас людини, щоб він працював і щоб завдяки цьому робота людини, життя людини збагачувало людяність", – наголосив президент.

За його словами, це дуже важливо.

І ми бачимо, зокрема, по тому, що робить Росія, що таке, коли система освіти збанкрутувала. Коли моральний компас людей та всього суспільства зламаний. Зло тоді панує в такій країні. В Україні цього ніколи не буде. Не лише завдяки силі нашої зброї, а й завдяки силі нашого духу, силі українських характерів, нашої людяності, яка обов'язково переможе,
– наголосив Зеленський.

Він додав, що цей тиждень значно посилив нашу державу й наших людей, а завтра будуть важливі для України новини – для воїнів та всієї держави.

"Працюємо над тим, щоб і наступні тижні додали Україні міцності – внутрішньої міцності – та потрібної співпраці зі світом. Щоб світ нас чув, розумів і підтримував. Я дякую всім, хто допомагає! Слава кожному й кожній, хто б'ється й працює заради України та людей! Слава Україні!" – підсумував президент.