Український лідер наголосив, що очікує звіт від Рустема Умєрова щодо "Рамштайну". Він має озвучити його вже найближчим часом.

Зверніть увагу Зеленський змінив склад Ставки Верховного головнокомандувача: що відомо

Зеленський додав, що є нові пакети підтримки українських захисників.

Це стосується і снарядів, і ракет, і РЕБ, і дронів, і нових потужностей для нашої ППО. Створена відповідна коаліція – коаліція розвитку ППО. Лідерами в її організації є Німеччина та Франція, і я дякую за таке лідерство,
– наголосив президент.

Зеленський подякував кожній країні, яка бере участь у цих зусиллях. Допомога держав-союзниць дає можливість містам та селам бути більш захищеними від російських ударів. Зеленський наголосив, що не про все можна розповідати публічно. Водночас український повітряний щит сильнішає щомісяця.

Зеленський звернувся до українців: дивіться відео

Український лідер про міжнародні контакти

Також Зеленський розповів, що провів розмову з новобраним президентом Аргентини Хав'єром Мілеєм. Темою розмови було те, як поглибити відносини між двома державами – Україною та Аргентиною. Зеленський запросив аргентинського колегу відвідати Україну. Це був би важливий сигнал небайдужості. Український лідер запропонував аргентинській стороні продемонструвати своє лідерство.

Про які інші події дня говорив президент

Також український лідер розповів, що провів нараду щодо європейської та євроатлантичної інтеграції. Що потрібно зробити вже до середини грудня 2023 року. Окрім того, обговорили, як Україні далі рухатися у відносинах з НАТО щодо інтеграції в Альянс.