Перед зустріччю Саакашвілі відповів на декілька запитань журналістів. Зокрема, прокоментував, що збирається робити в уряді Шмигаля у разі призначення на посаду. Відео зі своїми відповідями Саакашвілі розмістив на власній фейсбук-сторінці.

Раніше Коли Рада проголосує за Саакашвілі як віцепрем’єра: у "Слузі народу" назвали ймовірну дату

"Україна зараз заходить у дуже потужний економічний шторм. Треба знаходити дуже неординарні кроки для того, щоб не тільки врятувати українську економіку, а й максимально послабити удар по кожній українській сім’ї та врятувати державу. Для мене дуже важливо посилити роботу з парламентом, бо у всіх реформах треба побільше зацікавлених людей, треба відсувати у сторону олігархічні інтереси", – розповів він.

За словами Саакашвілі, в уряді він намагатиметься максимально зробити все, щоб звільнити український бізнес, який "перебуває у феодальній власності держави". Політик каже: те, що робили 30 років з економікою в Україні, зараз не буде діяти, треба робити все навпаки.

Президент доручив мені займатися переговорами з Міжнародним валютним фондом, Україна має отримувати значно більшу допомогу. Потрібні чіткі переговори, більше прийнятні умови. У мене є великий досвід переговорів з такими організаціями,
– зауважив він.

Саакашвілі додав, що прийняв пропозицію Зеленського про співпрацю, однак зараз – справа за парламентом.

Саакашвілі поговорив з журналістами перед зустріччю зі "слугами народу": відео

Зустріч Саакашвілі з монобільшістю парламенту триває. За словами журналіста "Української правди" Романа Кравця, у парламентарів дуже різні настрої щодо його ймовірного призначення в уряд.

Що відомо про призначення Саакашвілі віцепрем’єром із питань реформ

  • Інформація про те, що Саакашвілі може отримати призначення в Кабінеті Міністрів України з'явилась 22 квітня.
  • Йому запропонували посаду віцепрем'єр-міністра з питань реформ.
  • Сам політик заявляє, що є готовим прийняти пропозицію, яку йому зробила українська влада.
  • Водночас Володимир Зеленський зазначив, що у Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України.