Нині Міхеїл Саакашвілі залишається впевненим у підтримці Володимира Зеленського і більшості депутатів зі "Слуги народу". Про це він розповів у своєму фейсбуці.

Радимо ознайомитися Повернення Саакашвілі: причини і наслідки можливого призначення

Як і раніше, я готовий допомагати, консультувати і долучатись до усіх намагань реформувати збанкрутілу стару систему, яка панує в Україні. Бо насувається, напевно, найсерйозніше економічно-суспільне випробування, яке доведеться пройти Україні за усі роки Незалежності,
– заявив ексголова Одеської ОДА.

Він підкреслив, що широкий суспільний резонанс довкола нинішніх подій доводить існування широкого розуміння того, що потрібні швидкі і серйозні зміни.

"Це дає надію на нашу спільну перемогу", – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Раніше голова партії "Слуга народу" Олексій Корнієнко заявляв, що Рада може розглянути призначення Саакашвілі 28 або 29 квітня. Це було ще до позачергового засідання 24 квітня.

Я знаю, що зараз ідуть розмови, зустрічі навіть будуть у пана Саакашвілі з іншими фракціями. Тобто, можливо, мовиться про саме голосування за цим кадровим питанням десь на наступному тижні – у вівторок, середу,
– зазначив Корнієнко.

За його словами, члени фракції "Слуга народу" мають різні настрої щодо можливого призначення Саакашвілі.

"Є такий настрій, він переважає, – послухати пана Саакашвілі, зробити висновки, поставити питання та визначатися, тому що кадрові призначення останнім часом набувають все більшої ролі парламенту. От у нас уже кілька було призначень, коли треба працювати з депутатами, доносити свої ідеї, доносити свою програму", – підкреслив лідер "Слуги народу".

До теми Саакашвілі проводить зустрічі зі "слугами народу", переконуючи голосувати за нього, – ЗМІ

"Наскільки я знаю, з ініціативою щодо призначення Саакашвілі виступив і прем’єр, не лиш президент, і вони разом нам пояснять, як вони бачать свій поступ в цьому напрямку", – каже Корнієнко.

Також він розповів, що вже мав можливість поспілкуватися з Саакашвілі та поставити йому запитання. Під час засідання фракції парламентар хоче запитати бачення Саакашвілі стосунків з міжнародними партнерами України.

Що відомо про призначення Саакашвілі віцепрем’єром із питань реформ

  • Інформація про те, що Саакашвілі може отримати призначення в Кабінеті Міністрів України з'явилась 22 квітня 2020 року.
  • Йому запропонували посаду віцепрем'єр-міністра з питань реформ.
  • Сам політик заявляє, що є готовим прийняти пропозицію, яку йому зробила українська влада.
  • Водночас Володимир Зеленський зазначив, що у Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України.

Міхеїл Саакашвілі
Саакашвілі та Україна: стосунки у датах / Інфографіка 24 каналу