Диво сталося у районі Нурдагі, в провінції Газіантеп. Там рятувальники дістали з-під завалів 61-річного чоловіка, який 65 годин перебував у кам'яній пастці.

Дивіться також Туреччину і Сирію сколихнули потужні землетруси – знищені будинки, багато жертв: все, що відомо

На місці його оглянули лікарі і госпіталізували до університетської лікарні Газіантепу. 61-річний Ахмет Курт дивом вижив під завалами.

Свідком порятунку став міністр навколишнього середовища, урбанізації та зміни клімату Мурат Курум, який перебуває в зоні лиха. Він подякував рятувальникам за пророблену роботу.

А 8 лютого мережу сколихнуло фото восьмирічного хлопчика, якого дивом вдалося врятувати з-під завалів. Він перебував там протягом 52 годин. Дитина посміхалася, коли його визволили рятувальники. Хлопчик махав рукою перехожим, поки його несли у безпечне місце. Коли ж він возз'єднався зі своєю матір'ю, то почав плакати.


Дитина перебувала під завалами 52 години / Фото PAP\EPA

Смертельний землетрус у Туреччині: головне

  • Потужний землетрус сколихнув південь Туреччини, а також Сирію у понеділок, 6 лютого. Стихія завдала серйозних руйнувань як у Туреччині, так у Сирії. Після цього в Туреччині ще кілька разів фіксували землетруси.
  • Заступник директора Інституту геофізики НАН Олександр Кендзера повідомив, що в Туреччині знали, які можуть бути землетруси. Однак, за словами сейсмолога, у Туреччині не провели достатньо роботи, щоб переконатися, що будинки будуть сейсмостійкими.
  • Станом на 7 ранку 9 лютого кількість загиблих внаслідок землетрусу зросла щонайменше до 15 865 осіб. Кількість загиблих у Туреччині зараз становить 12 873.