Трапилося це близько 17:00 за місцевим часом. При цьому осередок землетрусу був зафіксований на глибині близько 7 кілометрів від землі.

Варте уваги Кількість жертв землетрусів у Туреччині та Сирії зросла до понад 49 тисяч

Наслідки нового землетрусу

Повідомляється, що сила поштовхів становила 4,3. А відчули їх у місті Ереглі, яке стало епіцентром події.

На щастя, цього разу повідомлень про руйнування та жертв внаслідок надзвичайної ситуації не надходило. Однак на місцях проводиться сканування.

Швидше одужуйте, наші співгромадяни, які відчули землетрус,
– написали у Губернаторстві Коньї.

Попередній землетрус не минувся без наслідків

Зазначимо, що 23 лютого у Туреччині відбувся землетрус в одному з найбільш постраждалих від попередніх землетрусів регіонів, у Хатаї. Його відчули прилеглі до Хатая провінції.

Ці підземні поштовхи зруйнували кілька будинків у провінції, однак більш конкретні дані не повідомлялися. На щастя, за попередніми даними не було інформації про жертв чи постраждалих.

Землетруси у Туреччині

  • З початку лютого, на жаль, у цій країні зафіксували не один землетрус. Так, 6 лютого на Півдні держави сталися потужні землетруси, найсильніший із яких магнітудою 7,8. Це призвело до серйозних руйнувань та величезної кількості жертв.
  • Зокрема, турецьке місто Нурдагі в провінції Газіантеп повністю знесуть і відбудують заново.
  • Сколихнули поштовхи державу й 16 лютого. Тоді зафіксували землетрус магнітудою 5.1 у турецькій провінції Хатай. ЗМІ повідомляють, що впали кілька будівель, які були пошкоджені 6 лютого.