Землетрус стався у турецькій провінції Хатай. Однак епіцентр був в Середземному морі на глибині 9,26 кілометра. Відстань до міста Арсуз становила 6 кілометрів.

Читайте також 248 годин під руїнами: в Туреччині дістали живою 17-річну дівчину

Які наслідки

Сейсмологи оцінили, що магнітуда поштовхів була 5,1. Губернатор регіону Рахмі Доган зазначає, що влада не отримувала інформації про жертви чи пошкодження внаслідок землетрусу. Він запевнив, спеціалісти продовжують слідкувати за ситуацією.

Однак ЗМІ пишуть, що впали кілька будівель, які були пошкоджені 6 лютого.

Напередодні землетрус відчула Хорватія

Напередодні – 16 лютого – землетрус сколихнув Хорватію. За різними даними, магнітуду поштовхів оцінили у 4,8 та 5,3. Землетрус стався поблизу портового міста Рієка. Водночас поштовхи відчули у багатьох населених пунктах країни. Зокрема, у Загребі – столиці Хорватії.

Поштовхи зафіксували о 10:47 16 лютого (за місцевим часом). Вони відбулися на відносно невеликій глибині – 10 кілометрів. Експерти відразу наголосили, що ці поштовхи відчуваються сильніше.

На щастя, інформації про загиблих чи постраждалих не було. Людей закликали ознайомитися з правилами поводження під час землетрусу.

Землетруси в Туреччині та Сирії: що відомо

  • Руйнівні землетруси стались у Туреччині та Сирії 6 лютого. Були тисячі поштовхів за день. Магнітуда сягала 7,8 бала.
  • Кількість жертв постійно зростала. Станом на 16 лютого вона сягнула близько 42 тисяч осіб.
  • Тисячі будинків були зруйновані. Наприклад, турецьке місто Нурдагі в провінції Газіантеп, яке сильно постраждало, повністю знесуть і відбудують заново.
  • За попередніми оцінками, потужні землетруси в Туреччині призведуть до втрат в економіці на суму 84 мільярди доларів або близько 10% ВВП.