Зокрема, землетрус стався в західній частині Нью-Йорка. Зазначають, що його магнітуда сягнула позначки 3,8.

До теми Тисячі загиблих і зруйновані міста: найсильніші землетруси, що траплялися в Туреччині

Які наслідки стихійного лиха

Епіцентр землетрусу був розташований за два кілометри від Західної Сенеки.

Сьогодні приблизно о 6:15 ранку за східним часом багато людей відчули сильний землетрус у районі Баффало, штат Нью-Йорк. Поки що невідомо, чи є якісь збитки від землетрусу,
– повідомили в Національній метеорологічній службі.

Зазначають, що підземні поштовхи відчули також в містах Лакаванна, Кенмор, Баффало, Амхерст, Гамбург і Вест-Сенека.

Керівник округу Ері Марк Полонкарц сказав, що згідно з даними служби надзвичайних ситуацій округу, землетрус відчувався на півночі до Ніагарського водоспаду та на південь до Орчард-парку.

Мер Буффала Байрон Браун сказав, що димова труба впала на автомобіль у північній частині міста.

Варто зауважити, що це не перший випадок, коли на заході Нью-Йорка стався землетрус. Минулого року у містечку Варшава, поблизу Буффало, стався незначний землетрус магнітудою 2,6.

Землетруси сколихнули світ: коротко

  • На півдні Туреччини і на півночі Сирії сталась низка потужних землетрусів. Поблизу Кахраманмараша зафіксували магнітуду землетрусу в 7,4. Ще 2 землетруси магнітудою 6,4 і 6,5 сталися у місті Газіантепі. Також сталося 22 афтершоки.
  • Станом на 16:21 загальна кількість загиблих у Туреччині та Сирії зросла щонайменше до 2 339 осіб. ЗМІ писали, що понад 8 000 осіб зазнали поранення.
  • Землетрус стався у цей день і у Казахстані. Зазначають, що епіцентр землетрусу розташований за 628 кілометрів на захід від Алмати, між населеними пунктами Акшиганак та Темірлан. Сейсмологи визначили, що землетрус мав магнітуду 5,4, а глибина залягання джерела сягала 5 кілометрів.
  • Поштовхи були відчутні також в Грузії, Ізраїлі, Лівані та на Кіпрі.