"Зеніт" - чемпіон Росії

14 листопада 2010, 17:19

Пітерський “Зеніт” достроково оформив чемпіонство у російській прем’єр-лізі.

У 28-му турі пітерці на власному полі приймали “Ростов”. Підопічні Протасова тримались досить довго і пропустили гол лише під завісу першого тайму і те із пенальті від Лазовіча.

За такого рахунку “Зеніт” уже ставав чемпіоном, адже ЦСКА, який йшов на другій позиції, не зміг виграти у “Спартака-Нальчика”. На м’яч Вагнера Лава із пенальті гості відповіли голом Гошокова на передостанній хвилині матчу.

Але ризикувати “Зеніт” не збирався і продовжив летіти на ворота “Ростова”. На сімдесят п’ятій Сємак подвоює перевагу пітерців і робить вагому заявку на те, щоб стати першим гравцем, який виграв чемпіонат Росії із трьома різними командами. Він ним і став, адже гол Кєржакова зняв будь-які питання щодо переможця у зустрічі.

Хто не міг зупинитись так це Данні португалець продовжував по лівому фланзі розривати донських оборонців - внаслідок активних дій Данні та передачі острова із 90 до 93 хвилини Бухаров встиг оформити дубль. 5-0 і фінальний свисток - Спалетті вистрибує із лави запасних і на радощах ранить собі голову - але це у порівнянні із другим чемпіонством “Зеніта” в історії ніщо. Гегемонія “Рубіна”, яка тривала два сезони, припинена.