Трифан – це одна з найвищих гір уельського регіону Сноудонія. 32-річна медсестра Кітті Гаррісон відправилася на її вершину з прахом батька, щоб влаштувати йому проводжання.

Читайте також Пролетів 80 метрів: у Карпатах з гори зірвався чоловік і дивом вижив

Що сталося на горі

Кітті Гаррісон послизнулася, після того, як розвіяла прах близького родича. Це сталося, коли вона спускала з гори приблизно на третині шляху від її вершини (близько 917 метрів).

На щастя, жінка виявилася досвідченою альпінисткою. Вона запечилапа за маленький виступ у яру, який і врятував її від смерті.

У Уельсі Кітті Гаррісон ледь не впала з гори ТрифанМедсестра ледь не загинула на горі Трифан / Фото Darlun/BBC

Моя нога послизнулася на нещільній гальці, я досить сильно посковзнувся і приземлилася на крихітний виступ. Якби я спустилася не з того боку, я б полетіла прямо з гори, і не впевнена, що була б тут сьогодні,
– заявила вона журналістам.

Сама жінка не знає, скільки метрів вона пролетіла. Їй довелося ненадійно балансувати на цьому виступі на висоті у 91 метр понад 3 години.

У Уельсі Кітті Гаррісон 7 годин знімали з гори ТрифанЖінка чекала на порятунок кілька годин / Фото Darlun/BBC

До Кітті Гаррісон відправили 12 гірських рятувальників та гелікоптер. Через вітер та нерівний рельєф гвинтокрил не міг до неї наблизитися. Тому транспорт піднявся над нею, а рятувальники спустилися. Сама операція тривала близько 7 годин.

Альпініст із Нової Зеландії вижив після падіння з гори

  • Нагадаємо, що схожий випадок стався торік у Новій Зеландії. Альпініст підіймався на гору Таранакі разом із групою.
  • Раптом чоловік скотився з гори та пролетів 600 метрів. Це близько 115 поверхів. На щастя, він дивом вижив, оскільки приземлився у сніг.