Зранку 23 травня стало відомо про ворожий розвідувальний дрон на Житомирщині. По ньому працює ППО.

Дивіться також Близько 10 вибухів чули у Харкові: місто під масованою атакою Росії

На Житомирщині працюють оборонці неба

У Повітряних силах сповістили про те, що у Житомирську область залетів ворожий розвідувальний дрон. Також там зазначили, що по цій цілі працюють наші військові.

До цього про роботу ППО по розвідувальному дрону повідомляли також і у Херсонській області. Також такі БпЛА помітили на Дніпропетровщині та Вінниччині, а також у Кіровоградській та Черкаській областях.

Розвідувальні дрони фіксували 23 травня у різних регіонах України. Ворог намагається зібрати інформацію, яка йому необхідна для наступного удару.

21 травня Україна збила 28 "Шахедів"

  • У ніч на 21 травня противник знову тероризував українські міста. Так, росіяни атакували ударними БпЛА типу "Шахед". У Повітряних силах ЗСУ відзвітували про результат роботи.
  • Росія в ніч на 21 травня випустила 29 безпілотників. У Повітряних силах розповіли, скільки ворожих цілей вдалося знешкодити.
  • В Повітряних силах повідомили, що вночі 21 травня 2024 року противник атакував 29 ударними БпЛА типу Shahed-131/136. Зокрема, він атакував із трьох напрямків: Приморсько-Ахтарськ, Курськ – Росія, мис Чауда – Крим.