Андрій Садовий поділився добрими новинами. Він розповів про нового очільника Центру надання послуг учасникам бойових дій.

Читайте також Не всі про це знають: на які безкоштовні послуги й пільги мають право військові та ветерани

Що сказав мер

Міський голова Львова розповів про ветерана Андрія Жолоба, який тепер керуватиме Центром надання послуг учасникам бойових дій.

Він майже два роки працював лікарем-командиром медичної роти 46-ї окремої аеромобільної бригади. До мобілізації Андрій був лікарем-травматологом та журналістом, а зараз також є лідером панк-рок гурту "Бетон",
– написав Садовий.

За його словами, найважливішим є той факт, що Жолоб має досвід війни та хоче допомагати нашим захисникам.

Андрій Жолоб очолив Центр надання послуг учасникам бойових дій: дивіться фото

До слова, ветеран Андрій Жолоб був ведучим ефіру та діджеєм радіо "Люкс ФМ", а також працював у клінічній лікарні "Львівської залізниці" на посаді лікаря-травматолога.

У 2022 році після повномасштабного вторгнення Росії в Україну він став військовим медиком та почав лікувати наших захисників. 43-річний доктор Жолоб має позивний "Бетон".

Працівники медіахолдингу "Люкс" стали воїнами

  • Ведучий 24 Каналу Артем Овдієнко став добровольцем та поповнив лави Сил оборони. Він скористався системою рекрутингу і тепер служитиме у ДПСУ. Нещодавно Артем склав присягу на вірність Україні.
  • Адміністратор ІТ-систем нашої телерадіокомпанії Ярослав Лисак теж став добровольцем. В інтерв'ю він поділився своїми думками щодо ухилянтів, страху та мотивації, а також пояснив, чим військове життя відрізняється від цивільного.
  • Нагадаємо, що наш журналіст В'ячеслав Журба боронив Україну від російської агресії ще у часи війни на Донбасі та АТО. Після повномасштабного російського вторгнення він знову пішов на фронт.