Таку думку висловив відомий журналіст Денис Казанський у коментарі ресурсу Politeka.

"Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак заявляв, що у 2018 році Путін піде з Донбасу, але я не вірю в такий сценарій і особисто не вірю панові Гримчаку. Бо так зване міністерство окупованих територій – фейковая структура, яка фактично не працює. Вона змушена виправдовувати своє існування, тому час від часу пан Тука або пан Гримчак роблять такі заяви", – підкреслює він.

Читайте також: Росія, що ти твориш на чужій землі, – журналіст показав, у чому винні громадяни РФ

За словами журналіста, якщо подивитися в Google, то українська влада обіцяла вибори на Донбасі в 2015 році, а закінчення війни як в 2016-му, так і в 2017 роках.

"Звичайно, будуть обіцяти і в 2018 році. Поки будь-яких ознак того, що Путін збирається це зробити, я не бачу. Більш того, ситуація наближається до заморожування. Я не вірю, що щось зміниться, поки Путін займає своє місце. Максимум – відносне перемир'я, коли стріляють не кожен день, а кілька разів в тиждень", – зауважив Казанський.

Крім того, представник ЗМІ не вірить, що терористи Донбасу "вишикуються та підуть в Росію, як каже пан Гримчак".

Путін буде заморожувати цей конфлікт до того ж рівня, що і конфлікт в Абхазії, буде реалізовувати "придністровський сценарій", оскільки існує вузол проблем, який підштовхує всі сторони конфлікту до його заморожування. Але Путін не буде забирати цих людей, тому що ті люди, які там перебувають, розуміють, що вони – смертники. Їм потрібно стояти до кінця, інакше вони себе не бачать в Україні. Також російська сторона страждає через санкції, відтак є зацікавленою, щоб тут було якесь "придністров’я". З нашого боку, думаю, більшість простих людей змирилися з тим, що ці території є втраченими,
– підсумовує він.