Про це у своєму блозі "Безумный мир" розповів Іван Яковина.

Читайте також: Aquarius: історії біженців, яких Італія та Мальта не впустили до своїх портів

"Меркель категорично проти. Вона має намір інтегрувати нелегалів в німецьке суспільство, зробити їх типу німцями і не карати за незаконне проникнення в країну. Щоб просувати цю ідею, вона навіть зібрала в Берліні так званий "інтеграційний саміт" для пошуку загальноєвропейського рішення міграційного кризи. Разом вони домовилися створити з Італією "Ось Волі", тобто коаліцію з німецького, австрійського та італійського МВС, – зазначив Яковина.

За його словами ця "Вісь" буде зайнята масовими депортаціями мігрантів.

Це, знаєте, досить цікавий союз. Німеччина, Австрія та Італія – ​​це майже Третій Рейх виходить. До речі, німецька письменниця турецького походження Муравлик Отаман вже звинуватила Зеєхофера в нацистських симпатіях. Він це звинувачення категорично відкинув, але і від планів своїх відступати не має наміру,
– розповів журналіст.

Також він запевнив, що перешкодити їх реалізації може тільки одна людина – Ангела Меркель. Але їй для цього буде потрібно дуже велика сміливість.

"Якщо вона торпедує всю цю затію Зеєхофера, то він майже напевно вийде з коаліції разом зі своєю партією. А це означатиме нові вибори в Німеччині, майже неминучу поразку помірних правих і лівих партій і прихід до влади там радикалів", – додав журналіст.

Відео повного випуску відеоблогу Івана Яковини "Безумный мир" за 16 червня 2018