Саме через це спецслужби мали б вимагати видалити усі ці відео, заявив Юрій Бутусов у своєму фейсбуці.

Важливо Наступний – Гітлер: Гордон взяв інтерв'ю у ватажка бойовиків Гіркіна-Стрєлкова

За таку пропаганду в Ізраїлі Дмитро Гордон був би притягнутий до кримінальної відповідальності. Якби замість кожної посмішки в інтерв'ю були вмонтовані кадри жертв Гіркіна, тоді б це було очевидно,
– заявив журналіст.

Він також прокоментував заяву Гордона про те, що інтерв'ю було записано у співпраці зі спецслужбами, яку підтвердив заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов. У такий спосіб прокуратура взяла на себе усю відповідальність за це інтерв'ю.

"Та у такому разі треба бути послідовним і негайно видалити це огидне відео. Оскільки слідство вже отримало відео, і воно вже може бути долучено до матеріалів справи", – заявив Юрій Бутусов.

Він також додав, що спілкувався з керівництвом правоохоронних органів. Вони усі буцімто вважають це інформаційною провокацією та не згодні з публікацією.

Інтерв'ю Гордона з Поклонською та Гіркіним: коротко

Український журналіст записав інтерв'ю з одними з ключових осіб російсько-української війни. Наталія Поклонська зрадила Україну та окупувала Крим, а Ігор Гіркін командував військами при анексії Криму та початку війни на Донбасі.

Інтерв'ю з окупантами розкритикували як політики, так і більшість колег Дмитра Гордона, які заявили, що це є зловживанням свободою слова.

Сам журналіст відповів критикам, заявивши, що ці свідчення Наталії Поклонської та Ігоря Гіркіна стануть основними матеріалами у суді по справі про анексію Криму та розв'язання війни на Донбасі.