Таку думку в авторській програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі висловила голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич. За її словами, звернень у ВРП щодо притягнення суддів до відповідальності було 120 за 2,5 роки роботи ВАКС.

До теми П'яні за кермом та з шаленими статками: перелік суддів, які понесли покарання за свої вчинки

Суддів ВАКС притягнули до відповідальності

"Із усіх звернень у 2 випадках притягнули суддів до дисциплінарної відповідальності", – зазначила Танасевич.

Обоє представників судової влади зараз оскаржують рішення Вищої ради правосуддя. Вони скерували свої скарги до Верховного Суду України.

"Обґрунтовано ВРП їх притягнула до відповідальності чи ні - вирішувати не мені, а Верховному Суду в межах його повноважень", – додала Танасевич.

Повне інтерв'ю з Оленою Танасевич: дивіться відео

Гучні справи ВАКС: останні новини

  • Перший гучний вирок з реальним терміном ув'язнення для підозрюваного в корупції ВАКС виніс у жовтні 2021 року. Мовиться про екскерівника філії АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України".
  • Свободою за хабар у розмірі 2 тисячі доларів поплатився ексголова Козівського райсуду Тернопільської області. Михайла Кренцеля засудили до 6 років ув'язнення з конфіскацією майна.
  • Окрім цього, 9 грудня ВАКС заочно арештував відомого одеського бізнесмена. Володимир Галантернік фігурує у справі про незаконне захоплення землі в Одесі.