Про це інформує американський ресурс The Washington Examiner.

Зазначається, що санкції запроваджено за втручання Кремля у минулорічні президентські вибори шляхом кібератак на сервери Демократичної партії та бази даних виборців штатів, агресію проти України, а також за підтримку режиму Асада в Сирії.

Читайте також: Трамп може знизити ефективність антиросійських санкцій, – експерт

Крім того, вони є частиною закону, який дозволяє вводити санкції проти Ірану за розвиток програми з розробки балістичних ракет і за підтримку регіонального тероризму.

Як відомо, Сенат практично без проблем проголосував за відповідну поправку до закону ще 14 червня – 97 сенаторів проголосували "за", і лише двоє – "проти".

Проте вже 15 червня Сенат остаточно ухвалив весь законопроект з різницею голосів 98 – 2. Проти виразились сенатори Ренд Пол та Берні Сандерс.

Зауважимо, що хоча в Сенаті законопроект отримав переважну більшість голосів, однак не повідомляється, як за нього голосуватимуть в Палаті представників (нижня палата Конгресу) та чи підпише його президент США Дональд Трамп.

Читайте також: Дуже недосконале рішення, – американський політолог про посилення санкцій проти Росії

Лідери Республіканської партії у Палаті представників також не подали сигналу, чи підтримають вони цей законодавчий акт, який до того ж має положення, які блокуватимуть можливість президента США скасовувати санкції без схвалення Конгресу.