Доля окупантів під Лиманом

Що сталося з російським угрупованням, яке було оточене в районі Лиману в ефірі телемарафону розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

Увага ЗСУ повністю зачистили Лиман від ворогів, – Зеленський

Частина з них фізично знищена, частина взята в полон, а частина змогла колонами чи малими групами вийти. Зараз якась частина намагається займати оборону в Кремінній,
– зазначив Сергій Череватий.

Речник пояснив, що наші військові продовжують роботу зі стабілізації в місті. Відловлюють залишки окупантів (вони є по лісах), займаються розмінуванням території – багато мін різного типу, розтяжок, "лєпістків".

Сергій Череватий зазначив, що оборона противника біля Лиману була "дуже потужною". За його словами, окрім нещодавно мобілізованих, там були російські військові, зокрема, 752-й мотострілецький полк, підрозділ "Барс 13", "Російський легіон" і "Союз добровольців Донбасу".

Скільки окупантів могли опинитись в котлі

  • Ввечері 1 жовтня українські військові повідомили про звільнення Лиману і взяття його під контроль.
  • У Східному угрупованні військ ЗСУ повідомляли, що російське угруповання в районі Лиману оточене – їх близько 5 тисяч, але цифра може бути вже меншою.
  • Вони просили у свого командування дозволу вийти, але отримали відмову.
  • Британська розвідка повідомила про можливі колосальні втрати під час спроби покинути Лиман. Для цього російські загарбники використовували єдину дорогу, яку вони станом на 1 жовтня ще контролювали.

Більше про це – ЗСУ звільнили та взяли під контроль Лиман: дивитись історичне відео