В ефірі ютуб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" Арестович порекомендував громадянам обов'язково йти в укриття під час повітряної тривоги 20 – 23 червня, повідомляє 24 канал. Зокрема, тим, хто живе у Києві, у тому числі на Печерську.

До теми "Злітали будинки": працівник "Азовсталі" розповів про останню зміну і жахливі обстріли Маріуполя

Арестович закликав не ігнорувати сигналів повітряної тривоги у наступні дні

Радник голови Офісу Президента, розповів, що у Кремлі анонсували удари по "центрах ухвалення рішень" через знищення нафтових веж у Чорному морі. Це буцімто розв'язало окупантам руки.

Це просто гарна фраза. Особливо кмітливі люди запитали: "А раніше що? Були зв'язані руки? В Бучі, чи коли по 100 ракет за добу запускали по Україні на початку війни?"
– додав Арестович.

За його словами, у майбутньому буде видно, чи насправді окупанти обстрілюватимуть Київ. Тому Арестович закликав обов'язково спускатися в укриття 20 – 23 червня.

"Ось у ці 4 доби точно не потрібно нехтувати (сигналами повітряної тривоги – 24 канал). Ховайтеся, далі від гріха. Різне може бути", – додав радник голови ОП.

Зауважте Потужний удар по Півдню, вибухи в Донецьку: основне за 117 день війни

В яке місто полетять ракети росіян – невідомо

Арестович зауважив, що війна – це двосторонній процес. Тобто окупаційні війська стріляють по українських позиціях, а ЗСУ – по їхніх.

"Потрібно розуміти, що небезпека існує цілком реальна, тож потрібно бути обережними в усіх містах. Невідомо, куди полетить, але Київ у тому числі", – зазначив радник голови ОП.

Варто подивитися – українські захисники ламають плани окупантів: відео