Про це у своєму відеоблозі "Чесна політика" розповів нардеп Сергій Лещенко.

Читайте також: Чому провальне інтерв'ю скандального Сергія Семочка – це комунікаційна поразка спецслужб

Як зазначив депутат, у березні 2016 голова так званої ДНР Захарченко призначив на посаду заступника голови Верховного суду ДНР та головою Військового Трибуналу "ДНР" Миколу Токаренка, який оформився як переселенець і отримує соціальні виплати з українського бюджету.

До цього часу підозру Токаренко не висунуто, у розшук не оголошено. Виникає логічне запитання: чому так відбувається, що правоохоронці не оголошують підозру керівнику незаконного органу? Версій може бути дві: або це чиста халатність та недбалість підлеглих Луценка та Матіоса, або хтось реально покриває Токаренка на найвищому рівні,
– наголосив Лещенко.

І додав, що друга версія виглядає більш ймовірною, адже можливий родич самого Токаренка входить до керівництва Головної військової прокуратури! Якщо це дійсно правда, то виникають сумніви, а чи не зливають інформацію в ДНР через родинні зв'язки?

"Нагадаю, що Матіос жодним чином не відреагував на повідомлення ЗМІ про можливий родинний зв'язок свого заступника з Токаренко. СБУ також не реагує, але після скандалу Семочко це абсолютно не дивно. І це мовчання є дуже підозрілим, з урахуванням того, що справу проти Токаренка пустили на гальма", – сказав нардеп.

Відео повного випуску відеоблогу "Чесна політика" за 19 жовтня 2018