Новий комплекс Patriot має додатково посилити захист українського неба. Про це міністри оборони та закордонних справ Нідерландів Рубен Брекельманс і Каспаро Вельдкамп оголосили на спільному брифінгу з українським міністром закордонних справ Дмитром Кулебою у Києві.

Цікаво Наявні працюють відмінно: скільки ще ППО Patriot може отримати Україна цьогоріч

Україна отримає ще один Patriot від Нідерландів

Дмитро Кулеба наголосив, що разом із нідерландськими партнерами вдалося обговорити передачу Україні додаткового ЗРК Patriot. Зокрема, вдалося затвердити, як ця ініціатива буде реалізована й очікувані терміни доставлення цього комплексу до України.

Глава українського МЗС також додав, що Нідерланди нещодавно ухвалили рішення про закупівлю зброї в українських виробників.

Окрім того, міністр закордонних справ Нідерландів Каспаро Вельдкамп розповів, що його країна виділить 2 мільйони євро на проведення криміналістичних досліджень та ідентифікації тіл в Україні.

Також ми плануємо передати Україні криміналістичну лабораторію. Щоб ближче до лінії фронту у вас були судово-експертні можливості, щоб забезпечити справедливість для родин усіх українців, чиї тіла повертають з фронту,
– наголосив Вельдкамп.

Глава нідерландського МЗС також зауважив, що Нідерланди допомагатимуть повернути дітей, який викрала Росія.

Варто наголосити, що поїздка в Україну стала першим закордонним візитом для нових міністрів оборони та закордонних справ Нідерландів Рубена Брекельманса та Каспаро Вельдкампа.

Раніше Німеччина передала Україні третій комплекс Patriot. Цей зенітний ракетний комплекс уже прибув в Україну і захищає наше небо від ворожих повітряних цілей.