Українські війська просунулися на захід, північ і північний схід від Лиману і працюють над завершенням оточення російських військ у Лимані та вздовж північного берега річки Сіверський Донець. Про це повідомляють в Інституті вивчення війни.

До теми Лиман – тільки початок: які міста стануть наступними в черзі на звільнення ЗСУ

Які наслідки для росіян принесе успіх ЗСУ навколо Лиману

За попередньою інформацією, 28 вересня українські війська продовжували досягати значних успіхів навколо Лиману, наступаючи з півночі вздовж дуги Зелена Долина – Колодязі та з південного сходу в районі Ямполя.

У росії заявили, що ЗСУ загрожують російським позиціям і комунікаціям, які "підтримують" Лиманське угруповання.

Розвал "Лиманської кишені", ймовірно, матиме серйозні наслідки для російського угруповання на півночі Донецької та західної Луганської областей, і може дозволити українським військам загрожувати російським позиціям уздовж західного кордону Луганської області та в районі Сєвєродонецька-Лисичанська,
– зазначили аналітики.

Вони підкреслили, що російське військове керівництво не спромоглося встановити інформаційні умови для потенційно неминучої поразки росіян у Лимані. Міноборони росії не реагує на поточні втрати росіян під Лиманом і не готується до колапсу на цій ділянці фронту, що, ймовірно, ще більше знизить і без того низький моральний дух росіян.

Окрім цього, майбутні досягнення України навколо критично важливих районів Донецької та Луганської областей можуть вбити додаткові клини між російськими націоналістами та військовим керівництвом, а також між російськими військами та їхнім начальством.

Що відбувається навколо Лиману: останні новини

Варте уваги – Яка ситуація біля Лиману на Донеччині: дивіться відео