Очевидне під Лиманом

1. Фронт 20-ї загальновійськової армії збройних сил рф на Осколі прорвано. російське угруповання в Лимані потрапило до оперативного оточення. Вихід наших військ на Невське та Терни означатиме перекриття останніх шляхів постачання, запечатування "котла" та повний розгром лимансько-ямпільського угруповання.

Схоже ЗСУ залишили окупантам в Лимані три вибори, яким не позаздриш

2. російське командування, очевидно, розуміє загрозу, проте продовжує утримувати Лиман та Ямпіль. Конфігурація фронту противника вкрай невигідна для оборони, довго тримати такий фронт противник не зможе.

російські канали оприлюднили карту фронту на Харківщині, Донеччині та Луганщині / Фото з фейсбуку Юрія Бутусова

Жест відчаю невдовзі змінить жест доброї волі

3. росіяни перекидають усі можливі підкріплення звідки тільки можливо – наприклад, там уже захоплено документи військовослужбовців зі складу 201 військової бази в Таджикистані, різних регіональних та національних підрозділів, низку батальйонів БАРС. Маршові поповнення мобілізованих спрямовані для поповнення 144-ї та 3-ї мотострілкових дивізій у цьому районі. Також тут застосовуються 61 бригада морської піхоти, частини повітряно-десантних військ.

Не пропустіть Назад у 90-ті: чому мобілізація путіна стала "скринькою Пандори" для росіян

4. ЗСУ вийшли вже до Кремінної, і після завдання поразки лимансько-ямпільському угрупованню ворогові доведеться бігти далеко, до траси Р66 Сватове – Кремінна.

5. На карті немає північної ділянки фронту. А там наші війська також перейшли Оскол і поступово просуваються вперед північніше Сватового. Бої за Сватове та бої за Кремінну виглядають неминучою та недалекою перспективою.

Важливе – втрати російських окупантів станом на 28 вересня: дивіться відео