Зокрема, окупанти намагаються просуватися на Покровському напрямку. Там їм дають потужну відсіч бійці 47 окремої механізованої бригади.

Дивіться також Багато військових і техніка: журналіст показав, куди могло прилетіти в Луганську

47 бригада відбиває атаки ворога на Покровському напрямку

Окупанти не зменшують темп штурмових дій, зосереджуючи свої зусилля на Покровському напрямку. Тут ворог намагається просунутися вглиб нашої території, але натрапляє на запеклий опір українських захисників.

Воїни 47 окремої механізованої бригади стримують щонайменше три бойові бригади Росії. Маючи величезні резерви живої сили, московити оперативно поповнюють шалені втрати та знову й знову кидають в бій. Бойові дії не вщухають ні на мить,
– мовиться у повідомленні.

БМП Bradley знищив ворожий БТР: дивіться відео

На відео зафіксовано, як ворожий БТР прорвався в населений пункт. Екіпажу БМП Bradley довелося миттєво реагувати. В результаті БМП знищив БТР разом з десантом.

Втрати ворога: останні новини

  • Від початку повномасштабного вторгнення Росія втратила на війні 517 290 своїх солдатів. Відомо, що за минулу добу наші захисники ліквідували 1 210 окупантів.
  • Є інформація, що у Луганську 7 червня вдарили по території, де до захоплення міста у 2014 році була транспортна компанія "ТрансПеле". Пепередньо, росіяни там зберігали свою військову техніку.
  • В Інституті вивчення війни вважають, що під час пресконференції Путін міг несвідомо розповісти про справжні втрати російської армії. Так, він ненавмисно проговорився, що російські сили щомісяця можуть зазнавати в Україні втрат у 20 тисяч.