Що б там не говорили пропагандисти про знищення турецьких безпілотників, Bayraktar продовжує завдавати удари по позиціях ворога. У СтратКомі ЗСУ опублікували одразу 2 відео з точною роботою безпілотників.

Цікаво "Майбутнє військової авіації": у Туреччині представили новітній Bayraktar

Результат роботи Bayraktar

Турецькі безпілотники відмінно відпрацювали по позиціях окупантів. З їхньою допомогою українські війська завдали потужних ударів по ворогу.

Bayraktar нищать ворога на фронті: ефектне відео

Крім того, за допомогою турецького безпілотника наші захисники знищили ворожий міномет та "Урал" з боєкомплектом.

Невтомний і невгамовний Байрактар скучив за роботою, тому працює без відпочинку. На цей раз знищено міномет 2б11 "Буревісник" та "Урал" з боєкомплектом,
– повідомили у СтратКомі.

Як окупанти втрачають свою техніку: потужне відео

Виробник Bayraktar відмовляється від співпраці з росією

Творці легендарних безпілотників – Халюк і Сельчук Байрактари в інтерв'ю BBC заявили, що не збираються постачати свої безпілотники росії, яка вбиває щодня мирних мешканців України.

При цьому творці безпілотників, які допомагають Україні нищити ворога, наголосили, що за жодні гроші вони не змінять своєї позиції, адже це не є для них пріоритетом на тлі того, що наша держава потерпає від агресії.

Варто зазначити, що безпілотники Bayraktar є кісткою в горлі росіян через свою ефективність. Однак пропагандисти не соромляться брехати про нібито знищення всіх безпілотників. Наприклад, ще у червні речник російського міноборони ігор конашенков говорив про знищення нібито 75 безпілотників і цілого ангару з "Байрактарами", притому, що в України їх тоді було менш як 70. Водночас пропагандистка ольга скабєєва взагалі заявила про "знищення тисячі безпілотників".

Варто переглянути – як ЗСУ нищать ворога: дивіться відео