Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що українські захисники продовжують оборонну операцію і досягли успіхів на флангах Бахмута.

Дивіться також Стабільно 3 тисячі заявок на місяць, – ГУР про росіян, охочих здатись в полон

Сили оборони мають успіхи на флангах Бахмута

Сили оборони продовжують оборонну операцію і мають успіхи на флангах Бахмута,
– повідомив Сирський.

Генерал-полковник також опублікував відео з полоненим найманцем ПВК "Вагнер". За словами військовополоненого, його основним стимулом для участі у війні був матеріальний інтерес. Він розраховував бути в роті забезпечення, однак потрапив на передову.

"Нам сказали, якщо ми не поїдемо воювати, то нас завантажать у Камаз і більше ніхто нас не побачить", – розповідає у відео полонений.

Вагнерівці у полоні ЗСУ: відео

Обмінний фонд стрімко поповнюється

Загарбники самі раді потрапити у полон, адже розуміють, що так принаймні мають шанс на житя. Так, чергову партію окупантів взяли у полон на Бахмутському напрямку воїни 3-ї штурмової бригади. Вони опублікували фото загарбників.


Полонені окупанти на Бахмутському напрямку / Фото З ОШБр

Що відбувається у Бахмуті

  • Попри те, що росіяни постійно кричать про захоплення Бахмута, це не так. ЗСУ продовжують наступ на флангах, і це – факт.
  • Речник Східного угрупування Сергій Череватий розповів, що головний подвиг героїв Бахмута – це те, що вони, по суті, знищили "Вагнера" – один з найбоєздатніших підрозділів росіян.