Міський голова Мелітополя Іван Федоров розкрив деталі надрезультативного удару українських оборонців. Про це він розповів в ефірі 24 каналу.

Увага Удар ЗСУ по окупантах в Мелітополі: у мережі показали, як радіють місцеві жителі

За його словами, в російських пропагандистських пабліках уже звинувачують українську владу, мовляв, вони нібито припинили електропостачання в деякі райони Мелітополя (хоча це росіяни повністю захопили підприємство обленерго).

Тож насправді трапилось наступне: сьогодні вночі українські оборонці завдали ударів по деяких військових базах росіян у місті.

Мовиться про дві промзони, на території яких росіяни накопичували свої боєприпаси, особовий склад та важке озброєння,
– уточнив мер.

Тож зараз для мешканців Мелітополя – свято, додав він.

"Тому що вороги сьогодні відчули, що таке смерть. І не один-два, а десятки з них", – наголосив Федоров.

Також слід зазначити, що завдяки тому, що свою дію припинили ще декілька військових баз, то деокупація Мелітополя стала на крок ближчою.

Атака ЗСУ по окупантах у Мелітополі: що відомо

  • Потужні звуки вибухів пролунали у місті після опівночі 8 серпня. Українські бійці вдарили по пунктах тимчасової дислокації окупантів на промислових майданчиках Мелітополя з HIMARS. Військо противника зазнало серйозних втрат.
  • Згодом інформацію про атаку по окупантах підтвердив мер Мелітополя Іван Федоров. За попередніми даними, наші захисники ліквідували сотню російських окупантів, які перебували у тимчасово облаштованих казармах. Крім того, військо противника зазнало серйозних втрат у техніці.

Дивіться більше – деталі про удар ЗСУ по росіянах в Мелітополі: відео