Про це повідомив очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Він розповів, що рашисти атакували на Авдіївському, Мар'їнському та Бахмутському напрямках.

До теми Більше нема кого мобілізувати: ворог хоче відправляти на війну студентів з Донбасу

"Атаки відбили. Тримаємо свої позиції. Збройні Сили України воюють мужньо й вміло. Противник відійшов на свої попередні позиції з втратами", – сказав очільник ОВА.

Він зазначив, що населені пункти Донеччини постійно потерпають від ракетних обстрілів та авіаударів.

Люди не поспішають евакуюватися

Наразі у Бахмуті залишаються понад 20 тисяч мешканців. Проте вони не поспішають евакуюватися. Кириленко зазначив, що люди не розуміють, як житимуть поза домом і чи матимуть виплати для свого забезпечення.

Хоча я точно знаю, що з перших днів евакуації є системна роз'яснювальна робота. Проте коли починаються обстріли, то люди мають план звинувачувати всіх, що почались обстріли. Тоді вже ми їх евакуюємо, але це відбувається набагато складніше, з небезпекою для життя та здоров'я,
– заявив Кириленко.

Не можна зволікати

За словами очільника ОВА, у містах, де йдуть запеклі бої, люди виїжджають у більшій кількості. Керівництво області організовує маршрути й розповідає, як діяти людям.

"Гаяти часу не потрібно, оскільки нам тут буде спокійніше у частині концентрації зусиль у боротьбі з ворогом", – наголосив Кириленко.

Може зацікавити – нові втрати російських вбивць: дивіться відео

Що відбувається на Донеччині: останні новини