Речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин розповів журналістам, що подія трапилась у неділю, 2 червня. У Генштабі ЗСУ розповідали 3 червня, що ворог завдавав авіаційних ударів по Вовчанську.

Зауважте "Тривають вуличні бої": в ОТУВ "Харків" розповіли, хто контролює Вовчанськ

Що відомо про взяття окупантів у полоні

Українські захисники взяли у полон близько 60 російських окупантів під Вовчанськом на Харківському напрямку,
– розповів Назар Волошин.

За його словами, станом на 2 червня українські військові контролюють орієнтовно 70% Вовчанська. У місті та його околицях точаться жорстокі бої з росіянами.

Яка ситуація у Вовчанську: дивіться на карті

Останні новини з Вовчанська

  • 3 червня речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин розповів, що у Вовчанську далі тривають бої.
  • За його словами, тривав бій біля Липців. Там українські захисники продовжують нарощувати оборонні спроможності. Вже відомо, що наші бійці уразили 3 склади з боєприпасами, 1 склад паливно-мастильних матеріалів та 12 бліндажів російських окупантів.
  • У Генштабі ЗСУ розповіли вранці 3 червня, що вороги на Харківському напрямку за минулу добу втратили 130 осіб, із них 59 – загинули, а також 40 одиниць озброєнь і військової техніки.
  • Окрім того, ЗСУ знищили 3 російські танки, бойову броньовану машину, одну артилерійську систему, 14 безпілотників, 12 автомобілів, 3 одиниці спецтехніки, пошкодили 1 танк, 2 артсистеми, 2 автомобілі та 1 одиницю спеціальної техніки. Також українські військові уразили 3 склади з боєприпасами, 1 склад паливно-мастильних матеріалів та 12 бліндажів окупантів.