Зокрема, там українські військові взяли у полон близько 20 росіян. Про це повідомили джерела 24 Каналу у Силах оборони.

Цікаво "Або гаплик, або полон": як російський військовий здався українському дрону

ЗСУ взяли у полон понад 20 росіян

Співрозмовники розповіли, що половину з полонених росіян наші військові взяли на Запорізькому напрямку. Як виявилося, це були 71 мотострілецького полку армії країни-агресорки.

Наші захисники наголосили, що ці окупанти беруть участь у так званих "м’ясних штурмах" позицій Сил оборони. Однак тепер вони вирішили, що життя все ж важливіше і здалися в український полон.

Вони просто слухняно йдуть один за одним назустріч своїй долі. У цьому випадку їхньою долею став полон,
– сказали співрозмовники.

На відео, яке надали 24 Каналу військові, можна побачити допит військовополонених окупантів. Росіяни казали, що, мовляв, усі троє вони водії, а їхали на фронт, щоб завезти штурмову групу і повернутися назад.

Українські військові взяли нових росіян у полон: дивіться відео

Зрештою, за словами росіян, один з їхніх автомобілів застряг, тому їм довелося штовхати його. По них зрештою почали вести вогонь, після чого вони намагалися виїхати, але їм це не вдалося.

Російські полонені шокували заявами, навіщо йшли на війну

  • Українському омбудсмену Дмитру Лубінцю вдалося поспілкуватися з полоненими росіянами, яких везли на обмін. Один з військових шокував відповіддю, що ж його змусило йти на війну.
  • Так, окупант сказав, що, мовляв, йому ніде було жити. Тому він зрештою і підписав контракт, пішовши воювати проти наших громадян.
  • Варто зазначити, що російські полонені також розповіли, що в них немає скарг на умови перебування в полоні. Також російські полонені казали, що жодних "нацистів" в Україні не бачили.
  • Як розповіли полонені окупанти, вони отримували харчування, якісну медичну допомогу та здійснювали телефонні дзвінки родичам. Одному з росіян українські лікарі врятували ногу – чого він точно ніяк не очікував.