Відвідувати пляжі для відпочинку – небезпечно

Про мінну небезпеку інформує оперативне командування "Південь". Повідомляється, що через штормову погоду в північно-західній частині Чорного моря створюються передумови до посилення активності руху ворожих мін.

До речі Окупанти активізувалися в морі в районі Кримського мосту, – ВМС

В ОК "Південь" зазначили, що міни можуть дрейфувати й до берега, через що небезпека відпочинку в пляжній зоні надто висока. У ЗСУ наголосили, що цілком імовірним є неконтрольований підрив міни.

Людей закликають не використовуйте пляжі для відпочинку, оскільки це небезпечно.

Українці стають жертвами російських мін

  • Один з трагічних інцидентів через міни окупантів стався 11 червня в селі Грибівка, що в Одеській області. Там чоловік попри заборону пішов відпочивати на пляж із сім'єю. Він вирішив перевірити глибину води, але наштовхнувся на російську міну. На жаль, випадок закінчився трагедією.
  • 15 липня повідомлялося, що Одеській області в морі підірвався чоловік. Ігноруючи застереження і заборону, місцевий житель вирішив поплавати в морі та підірвався на міні, внаслідок чого йому відірвало голову.
  • Деталі трагічного інциденту розповів речник Одеської ОВА Сергій Братчук. Він зазначив, що чоловіків відзначав свій день народження і пішов купатися у море.
  • Зауважимо, що в Одеській області заборонено купатися у морі. У червні мер Одеси Геннадій Труханов інформував, що в місті хочуть відкрити деякі пляжі. Але в ДСНС повідомили, що пляжі поки не планують відкривати через велику кількість мін та ймовірну загрозу з моря.

Раніше – ОК "Південь" розповіли про потужності росіян у Чорному морі: дивіться відео