У мережі з'явилося відео, як наші артилеристи відпрацювали по окупантах, пише 24 канал. Російські військові намагалися заховатися у промисловій зоні під Бахмутом.

До речі Росія лишає випалену землю: Зеленський звернувся до українців після поїздки в Бахмут

ЗСУ з хірургічною точністю вдарили по окупантах

Та очі в наших воїнів, мов у орла, тому вони бачать загарбників скрізь. Більше того, українські військові працюють з хірургічною точністю і вправно знищують окупантів.

На відео, яке опублікували в мережі, ЗСУ викрили позиції окупантів і потужним вогнем відпрацювали по загарбниках.

Як ЗСУ нищать окупантів під Бахмутом: відео

Яка ситуація під Бахмутом

  • Російські військові з травня намагаються захопити Бахмут. Окупанти стягують все більше сил і постійно обстрілюють місто з усіх типів озброєння. Попри всі спроби Росії, Бахмут під українським прапором завдяки нашим воїнам.
  • Речник Східного угрупування військ ЗСУ Сергій Череватий розповів, що іноді окупанти прориваються на околиці Бахмута. Проте ЗСУ вибивають росіян і не дають їм прорвати оборону.
  • У розвідці Британії інформували, що захоплення міста потребує високого рівня підготовки армії, а також відмінного керівництва. Такі характеристики навряд чи стосуються вагнерівців та мобілізованих росіян, які там воюють.
  • Днями в Бахмуті побував президент Володимир Зеленський, який приїхав підтримати та нагородити українських воїнів. Під час його візиту обстріли Бахмута не припинялися.
  • Після Бахмута Зеленський вирушив у США, що стало першим закордонним візитом президента від початку повномасштабного вторгнення. З Вашингтона Зеленський везе "рішення" для наших військових у Бахмуті.