Про це Зеленський розповів під час спільної пресконференції з головою Австрії Олександром Вон дер Белленом у Києві.

Зауважте Чи можлива зустріч Зеленського з Байденом у Польщі: про що говоритимуть

Чи отримав Зеленський запрошення до Польщі

Президент прокоментував його ймовірну зустріч з Байденом у Польщі.

Щодо президента США – ми іноді зустрічаємося з ним. Але мене не запрошували до Польщі,
– зазначив Зеленський.

Водночас він додав, що в межах майбутнього Саміту миру Україна проводить багато консультацій з партнерами щодо того, де саме він проходитиме.

"Для нас найголовніше, щоб це було місце та дата, які зможуть забезпечити максимальну кількість держав-партнерів. І від місця та дати дійсно залежить ця кількість. Тому ми працюємо над цим", – зауважив глава держави.

За його словами, організаційні питання щодо проведення Саміту миру не пов'язані з його можливою зустріччю з Байденом і Дудою.

Ймовірна зустріч Байдена та Зеленського в Польщі

  • Президент США Джо Байден, як повідомляють польські ЗМІ, прибуде з візитом до Польщі в лютому. Під час цієї поїздки він може зустрітися із Володимиром Зеленським.
  • Ймовірно, Байден відвідає Європу та, зокрема, Польщу ближче до 24 лютого. Це будуть перші роковини з початку повномасштабного вторгнення.
  • Також ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють, що Зеленський скликає міжнародну конференцію щодо України. Серед іншого він хоче обговорити мирний план та гарантії безпеки. Однак невідомо, чи ця конференція відбудеться саме в Польщі.