Вчорашнє згадування в Парижі, що Анна – росіянка, – не перша спроба рейдернути наші державні та історичні цінності та наших героїв..

Читайте також: Путін серйозно оконфузився на зустрічі з Макроном

І шапка Мономаха, вивезена та не повернута у час війни, і розграбовані музеї та бібліотеки, і спалені церкви, і новозбудований пам'ятник князю Володимиру, більш відомому в Москві, як "руский царь, который крестил Русь".. все це російський імперський грабунок, який ми вперто не помічаємо, зводячи все до фейсбучних жартів.

Причин такої поведінки Путіна кілька, але найголовніша з них це – бідний історичний спадок російської імперії..

Через що вона хоче вкрасти українське коріння, щоб додати собі віку, глибини та поважності.. А в силу того, що історичний центр Русі знаходиться саме в Києві.. от Путін ціленаправлено і намагається по крупиці красти не тільки нашу територію, вбивати людей, але й красти історію.. що з точки зору століть може виявитися ще страшнішим.

Читайте також: Макрон пригрозив Путіну через ескалацію на Донбасі

Що Варто робити українцям та державі Україна?

Потрібно не політичними методами, але за сприяння держави увіковічнити епохальні сторінки історії, при чому не фокусуватись на очікуваних в Москві героях Бандері та Шухевичу, інформаційну кампанію яких Кремль дуже часто супроводжує.. фокусуючи українськість виключно на цінностях Західної України..

А бити варто глибше і сильніше: знімати фільми, малювати картини, ставити оперу, возити світом виставки про Анну, Володимира, Ярослава, Мономаха та інших державних діячів, керування яких мало цивілізаційний спадок у той час, коли територія РФ була не більше ніж екологічним заповідником із ознаками відсутності цивілізації..

Потрібно завдавати удару по фундаменту їхньої імперії, точніше – по його відсутності..
Не можна зараз проковтнути це історичне рейдерство, бо вже за якихось сто років ми будемо доводити своє право називатися Україною, українцями та господарями своєї землі, історії та культурного спадку...

Читайте також: Головні підсумки зустрічі Путіна і Макрона