Про це розповів захисник Кузьменко – Владислав Добош – на брифінгу. Він також розповів про те, як Кузьменко познайомилась із Антоненком.

Актуально: Справа підозрюваної у вбивстві Шеремета Кузьменко: в Апеляційному суді зчинилася сутичка

За його словами, сталося це у січні 2016-го року зовсім випадково. Так, 28 січня 2016 року Юлія Кузьменка викликала таксі до готелю "Либідь", але воно не зупинилось біля неї, а на великій швидкості пронеслось повз. Як виявилось це таксі збило дитину Антоненка, який через фейсбук шукав свідків пригоди. Кузьменко відписала йому, що вона є свідком.

Після цього Кузьменко на особистій зустрічі з Антоненком підтвердила йому, що готова виступити свідком у суді. Наступна їхня зустріч відбулась вже навесні в одному з закладів харчування. Там з ветераном АТО та музикантом познайомився і чоловік Кузьменко – Петро Киян.

Після цього Кузьменко і Антоненко бачилися на концерті першого. Він відбувся 21 серпня. Через днь після смерті Шеремета. На захід Кузьменко прийшла зі своїм сином.

А ось про існування Яни Дугарь, як каже Добош, Кузьменко взагалі не знала до висунення слідчими обвинувачень.

Також адвокат озвучив алібі своєї підзахисної. У ніч перед вбивством Шеремета, за його словами, Кузьменко повернулася з Вілково Одеської області, де відпочивала з друзями.

У ніч на 19 липня вона зустрічала батьків з сином Артемом в аеропорту "Бориспіль", вона забрала в батьків дитину, а десь біля 4 – 5 години ранку вони повернулися з аеропорту додому,
– пояснив Добош.

Він також показав ваучери та закордонні паспорти батьків Кузьменко, які 18 липня вилетіли з Туреччини до України.

Де була Кузьменко в день вбивства Шеремета?

Адвокат Юлії Кузьменко спростував її слова про те, що вона перебувала на роботі. Він зазначив: його підзахисна відразу не змогла згадати, що робила 3,5 роки тому.

Вона каже, що була вдома, але, можливо, приїздила на роботу, щоб взяти матеріали для дисертації. Коли її затримали, вона не розуміла, що відбувається. Ми вже потім почали встановлювати. Важко згадати що ти робив тиждень тому, не те що три з половиною роки,
– наголосив він.

Вночі 19-го, після зустрічі сина з аеропорту, вона також була вдома з родиною. Вдома вона так само перебувала 20-го. 21 липня Юлія пішла з сином на концерт Андрія Антоненка, на який він її попередньо запросив особисто.

До слова, 20 грудня суд так і не зміг розглянути апеляції Антоненка і Кузьменко, – на засідання не прийшли прокурори.

Коротко про справу щодо вбивства журналіста Шеремета

  • Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві від вибуху його автомобіля.
  • Основна версія правоохоронців: Шеремета вбили для дестабілізації ситуації в Україні.
  • 12 грудня поліція затримала підозрюваних: Яну Дугарь, Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка. Перша начебто фотографувала камери спостереження біля дому Шеремета, інша закладала вибухівку і приводила її в дію. А організував злочинну групу, за версією слідства, Антоненко.
  • 13 грудня Печерський райсуд Києва обрав усім трьом затриманим запобіжні заходи. Яні Дугарь – цілодобовий домашній арешт, Юлі Кузьменко та Андрію Антоненку – тримання під вартою. Термін дії запобіжного заходу мине 8 лютого 2020 року.

Головне про підозрюваних у справі Шеремета: дивіться відео