На дорогах операція "Зважені та щасливі"

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв проінформував, що в регіоні запускають спецоперацію під назвою "Зважені та щасливі". Про це Гусєв і повідомив Зеленському, інформує пресслужба Офісу президента у фейсбуці.

Читайте також "Засранцям" зась, або До чого готуватись водіям?

Операцію проводитимуть, аби не допустити перевантаження транспорту на дорогах. Президент зазначив, що контроль завантаженості – дуже важливий, адже саме через вантажі розбивають дороги. Щороку на автошляхи держава виділяє 80 мільйонів гривень.

У нас операція не тільки на Херсонщині, операція дійсно по всій країні. Там також підключені Національна поліція і Служба безпеки. Я не знав назви операції, але хочу трошки її скоригувати: всі водії точно будуть зважені, але, на жаль, не всі будуть щасливі,
– повідомив Зеленський.

Раніше Зеленський назвав водіїв "засранцями"

Зазначимо, раніше Володимир Зеленський вже пригрозив далекобійникам та власникам вантажівок. У відео, яке записав глава держави, він назвав "засранцями" осіб, які намагаються обійти зважування машин. Метод, з допомогою якого хитрують водії, президент виявив в одному з чатів для далекобійників.

Далекобійники, які везуть перевантажені машини, один одному кажуть: по Коблево їдемо – там вільно, там тільки поліцейський, на Умань не їдемо – там уже серйозно, заборонено. Хотів би вам просто сказати: ви, хлопці, засранці, – ми тут хочемо щось хороше зробити для країни, а ви якось. Допомагати ви не можете, не здатні, але хоч трішечки не заважайте,
– сказав президент.

Дивіться відео звернення Зеленського до далекобійників: