Армія без честі

Ці мародери, які називають себе військовими, вони думають лише про те, як награбувати побільше. Вони не замислюються над долею Росії.

Рекомендуємо Як Стамбул почав готувати підґрунтя для зустрічі Зеленського і Путіна

І ризикувати особистою кар'єрою, правом грабувати Україну чи Абхазію? В Абхазії вони ж накупили цих будинків грузинських сімей. Величезна кількість живуть там, відпочивають, скупили за безцінь військові-високопосадовці.

Це ж колосальний ризик – сформулювати ці завдання, організувати переворот, знайти однодумців, сформулювати цілі, загітувати своїх прихильників, почати діяти проти чекістів. Це може закінчитися вбивствами, тортурами. Навіщо ризикувати? Адже все добре для них. І вони не хочуть нічого міняти – у цьому проблема.

Продати майбутнє за подачки

Це проблема і для багатьох громадян Росії, які працюють на цю державу, отримують гроші, мають можливість обкладати підприємців податками, хабарями, відкушувати з бюджету.

Якийсь там начальник ЖЕКу – ось у нього все гаразд. Отримує гроші, йому виділяють 50 ставок двірників. 20 ставок він використовує, на 30 ставках сидять його родичі, отримують гроші, половину віддають йому, половину беруть собі – і все гаразд. Навіщо йому щось міняти, робити якийсь переворот?

Актуальне Відбоялися: українці вже не лякаються російських окупантів

Ба більше, будь-які зміни для нього – це якісні погіршення його ситуації та становища. Те саме з військовими. Вважати, що ці військові, ось із цим мисленням мародерів, вбивць будуть готові ризикувати своїм життям заради майбутнього Росії? Малоймовірно.

Важливо – в МВС спрогнозували, де Росія захоче влаштувати вирішальну битву війни: дивіться відео