Про це у трансляції 24 каналу розповів представник української делегації у Тристоронній контактній групі, журналіст Денис Казанський. Наразі Калетник фактично вкрав "Бучанське Межигір'я".

До теми "Гроші мають вплив": головний митник часів Януковича повернув собі "Бучанське Межигір'я"

Денис Казанський звернув увагу на те, що ексдепутат часів Віктора Януковича вільно себе почуває й організовує для себе сприятливі рішення суду.

У нас в країні начебто відбувається декомунізація, але ми бачимо, що для деяких комуністів триває такий зворотний процес – тобто повернення,
– сказав журналіст.

Він пояснив, що мовиться саме про повернення корупційним шляхом нажитого майна. Водночас реакція правоохоронців та влади, на думку Казанського, є обов'язковою. Наразі пояснень щодо ситуації довкола Калетника фактично вимагатиме суспільство.

Трансляція з Денисом Казанським на 24 каналі: дивіться відео

Калетник повернув вкрадену землю: головне

  • Ексдепутат часів президента-втікача Ігор Калетник оформив 14 гектарів лісу поблизу Києва – у місті Буча, відповідну територію також називають "Бучанським Межигір'ям".
  • Право власності за Калетником зафіксував Верховний Суд. Водночас сам ексдепутат перебуває у розшуку.
  • Відповідну зону в Європі вважали неоціненною, адже вона має ознаки заповідного фонду. Мовиться про мільйони доларів, які рішенням суду фактично вони повернулись ексдепутату.