Про це мовиться у постанові №635 від 8 вересня.

Окрім того, солдатам строкової служби середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму.

Якщо на момент звернення за призначенням субсидії громадянин є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір пенсії за попередній місяць.

Щодо тих, хто досяг 18-річного віку за станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, то середньомісячний сукупний дохід такої людини менший від прожиткового мінімуму, або доходи відсутні, але такий громадянин навчався на денній формі навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах, то для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні одного прожиткового мінімуму.

Читайте також: В Мінсоцполітики розповіли, у яких випадках українці можуть залишитись без субсидій

Нові правила стосуватимуться і тих, чий середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, але які протягом зазначеного періоду отримували будь-які соціальні виплати (пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини і т.д.) або будь-які доходи, отримані особою, яка не досягла 18-річного віку, то в розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів.

Кабмін також ухвалив, що якщо у громадянина відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, раніше прем’єр Володимир Гройсман заявив, що заощаджена сума субсидії має перераховуватися споживачам у вигляді грошової компенсації.