Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, експерт з міжнародної безпеки Фонду демініціативи імені Ілька Кучеріва Тарас Жовтенко. За його словами, росіяни воюють за допомогою гібридної стратегії.

До теми Понад 100 танків для ЗСУ від світу: які країни та скільки бойових машин передадуть

Вона передбачає низку різних ухвалених базових варіантів. Який із них оберуть – може стати відомо в останній момент. Але вони готувалися до всього і репетирували упродовж останніх тижнів.

Вони можуть в останній момент обрати той варіант, який найбільше підходить до теперішньої ситуації. Також гібридний підхід містить дуже серйозну дезінформаційну складову та ІПСО,
– зазначив Жовтенко.

Чи можуть росіяни завдати масований авіаудар

Як припустив Жовтенко, зараз окупанти тестують українську систему ППО на міцність. Вони перевіряють, скільки одночасно цілей можуть знищувати українські ЗРК. Тому й запускають різні повітряні кулі, комбінації дронів з ракетами. Або ж просто дрони.

Все це свідчить, що росіяни намагаються вирахувати, чи можуть підняти в повітря багато тактичної авіації. Якщо зможуть, то скільки і які будуть втрати. Нам потрібно готуватися до будь-якого розвитку подій,
– вважає Жовтенко.

Цікаво – в Путіна вже немає сенсу в житті – Жданов: дивіться відео

Точно спрогнозувати, як саме окупанти діятимуть на 24 лютого – досить складно. Однак буде правильно готуватися до різних варіантів та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Скільки Росія втратила військових за майже рік повномасштабної війни

  • Російські загарбники продовжують масово гинути в Україні. Станом на 22 лютого ЗСУ вже знищили 145 060 окупантів.
  • Так, за минулу добу, 21 лютого, на "концерт до Кобзона" відправилися ще 620 загарбників.
  • Крім того, ЗСУ вже знищили 3334 танки, 6569 бойових броньованих машин, 2345 артилерійських систем, 471 РСЗВ тощо.