Про це повідомило HROMADSKE.

Читайте також: "Петля затягується": що зупиняє Путіна від масштабного наступу на Україну

Віце-спікер Ірина Геращенко на прес-конференції повідомила, що на переговорах в Мінську немає жодного прогресу щодо пошуку зниклих безвісти через позицію Росії, оскільки долучення Росії до цього процесу означало б її визнання в участі у війні на Донбасі. Тож Україна займається цим питанням самостійно, і для розшуку зниклих безвісти на війні осіб планують створити спеціальну комісію.

Міжнародний Комітет "Червоного Хреста" позитивно оцінив кроки України у напрямі розшуку зниклих безвісти. А прес-секретар комітету Міладін Богетич заявив, що у моргах та похованнях без встановлення особи загиблого міститься понад 1000 тіл.

Процес ідентифікації і ДНК-аналізів триває, але, на жаль, до сих пір дуже повільно. Тисяча невпізнаних тіл – це велика кількість, і інші великі країни світу, якби потрапили у таку ситуацію, теж мали б проблеми з ідентифікацією такої великої кількості тіл,
– сказав прес-секретар.

За даними "Червоного Хреста" з початку конфлікту на Донбасі зникло щонайменше півтори тисячі людей. До організації звернулися 700 сімей, які шукають своїх рідних.

Нагадаємо, 29 серпня 2018 року у Києві встановили електронний термінал з Книгою пам'яті, в якій усі військовослужбовці і добровольці, які загинули під час війни на Сході України.