71 окрема єгерська бригада Десантно-штурмових військ проводить рекрутинг. Тепер доєднатися до підрозділу стало ще простіше.

Читайте також 50 000 заявок за 2 місяці: в Міноборони розповіли, як працює рекрутинг до ЗСУ

Як потрапити до 71 бригади

Охочі доєднатися до підрозділу можуть зробити це за допомогою сайту 71 бригади, посилання на який – тут. На сайті можна вибрати бажану військову спеціальність та залишити заявку.

Крім цього можна відсканувати QR-код на зображенні. Також можна зателефонувати до центру рекрутингу до 71 ОЄБр за номером 066 276 21 81.

71 окрема єгерська бригада ДШВ шукає людей
Підрозділ набирає людей / Фото 71 ОЄБр

Що відомо про 71 бригаду

71 окрема єгерська бригада була створена одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Її перші підрозділи дали бій окупантам вже за два місяці. Відтоді загони 71 бригади громили російських загарбників у Луганській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях. Бійці воювали на найгарячіших ділянках фронту.

Гасло immitis – "безжальні" – наші воїни доводили не раз. Шеврони – спочатку з вепром, потім із Семарглом – наводили жах на ворога. Були випадки, коли росіяни кидали позиції, лише дізнавшись, що проти них стоїть бригада єгерів,
– мовиться у повідомленні.

Підрозділ перейшов у підпорядкування Десантно-штурмових військ через пів року після свого створення. Бійці відзначилися у битвах з окупантами за Бахмут, Часів Яр, Роботине, Вербове, Новопрокопівку та Авдіївку. За це 71 ОЄБр нагородили бойовим прапором та стрічкою "За мужність та відвагу".

У Львові відкрили центр рекрутингу до "Вовків Да Вінчі"

  • Нагадаємо, що у Львові відкрився перший в Україні центр рекрутингу до "Вовків Да Вінчі". Цей окремий штурмовий батальйон заснував Герой України Дмитро Коцюбайло.
  • Міський голова Андрій Садовий заявив, що героїчний батальйон "Вовки Да Вінчі" тепер офіційно у Львові. Центр рекрутингу розташований поблизу Площі Ринок.
  • Мер Львова зазначив, що місто вже має добрий досвід співпраці з "Вовками Да Вінчі". Як пояснив Садовий, мовиться про напрямок реабілітації та протезування.